Opis stanowiska:

  • zarządzanie około dziesięcioosobowym zespołem realizującym kilkumiesięczny projekt polegający na stworzeniu prototypu systemu klasy Threat Intelligence;
  • zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu;
  • zarządzanie i identyfikacja ryzyk projektowych;
  • raportowanie postępu prac do Dyrektora Technicznego;
  • tworzenie harmonogramu projektu informatycznego;
  • koordynacja przygotowywania wymagań biznesowych;
  • organizacja zasobów;
  • organizacja spotkań projektowych;
  • zapewnienie środowisk testowych;
  • realizacja uzgodnionego harmonogramu

Wymagania:

  • ogólna znajomość technologii informatycznych umożliwiająca skuteczną komunikację z innymi członkami zespołów projektowych;
  • znajomość metodologii zarządzania projektami oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych;
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań;
  • podstawowa znajomość języków programowania: Perl, PHP5 lub Python;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi lub biznesowymi w szczególności z zakresu cyberbezpieczeństwa lub Big Data;
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Dodatkowe Atuty:

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • znajomość zagadnień z zakresu Big Data i Data Mining

Oferujemy:

  • uczestnictwo (kierowanie) w niezmiernie ciekawym projekcie badawczym i rozwojowym
  • współpracę z młodym zespołem informatyków
  • pracę w centrum Warszawy (Powiśle)
  • umowę na 3 miesiące na czas określony, potem ewentualnie na 2 lata

Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]