Opis stanowiska

  • Planowanie oraz prowadzenie projektów
  • Tworzenie harmonogramów projektu, budżetów, delegowanie zadań, zarządzanie backlogiem, monitorowanie postępów prac, odbiory, rozliczanie prac oraz raportowanie.
  • Zarządzanie komunikacją i współpracą z konsultantami, podwykonawcami, odbiorcami biznesowymi oraz innymi zaangażowanymi w realizację projektów.
  • Odpowiedzialność za dostarczenie produktów projektu w określonym czasie i budżecie.
  • Zarządzanie pracą zespołu konsultantów wdrożeniowych.
  • Identyfikacja ryzyk projektowych.
  • Prowadzenie komunikacji z klientami, konsorcjantami,

Wymagania

  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów według popularnych metodyk (preferowane Agile, Scrum, Prince2 Agile).
  • Nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole.
  • Samodzielność i otwartość w relacjach biznesowych.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku project managera (min. 3 lata) – Doświadczenie w koordynowaniu i nadzorowaniu projektów informatycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność korzystania z programów do zarządzania projektami (np. MS Project, GanttPRO, Jira, Trello)

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do Twoich potrzeb (etat lub B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + premia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów (LuxMed, PZU, Multisport)
  • uczestnictwo (kierowanie) w projektach
  • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na [email protected]