Opis stanowiska:

  • zaprojektowanie infrastruktury teleinformatycznej pod system analizy danych Big Data i Data Mining w zakresie danych związanych z Cyberbezpieczeństwem;
  • przeprowadzenie analizy wydajnościowej i pojemnościowej systemu;
  • przygotowanie dokumentacji zakupowej i przeprowadzenie procesu zakupowego w prywatnej firmie;
  • wdrożenie infrastruktury teleinformatycznej lub nadzór nad wykonawcami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows;
  • znajomość systemów i technologii wirtualizacyjnych VMWare (i innych);
  • znajomość rozwiązań storage-owych oraz sieci SAN;
  • bardzo dobra znajomość rozwiązań sieci LAN i rozwiązań sieciowych;
  • bardzo dobra znajomość sieci TCP/IP;
  • bardzo dobra znajomość i praktyczne doświadczenia w administracji systemami Linux;
  • zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa IT;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku administratora lub projektanta systemów storage-owych lub sieci LAN;
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub nauka na ostatnim roku studiów.

Dodatkowe Atuty:

  • znajomość języków programowania: Perl, PHP5 lub Python;
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych;
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu sieci LAN i SAN;

Oferujemy:

  • uczestnictwo (kierowanie) w ciekawym projekcie badawczym i rozwojowym;
  • współpracę z młodym zespołem informatyków;
  • pracę w centrum Warszawy (Powiśle);
  • umowa na 3 miesiące na czas określony, potem ewentualnie na 2 lata;

Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]