Penetration Testing Engineer

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie konsultacji technicznych w celu określenia szczegółowego zakresu testów
  • Tworzenie planów testów
  • Analizowanie podatności sieci, systemów, aplikacji itp.
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych zgodnie z odpowiednimi metodologiami i najlepszymi praktykami
  • Przygotowanie szczegółowych raportów z testów
  • Opracowywanie rekomendacji zmian w celu podniesienia poziomu bezpieczeństw

Wymagania:

  • Doświadczenie w testach penetracyjnych w obszarze aplikacji, sieci, aplikacji mobilnych lub bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych
  • Umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących testy penetracyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Nastawienie na ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie aktualnych certyfikatów branżowych jak: OSCP, CISSP, CEH, CISA

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach teleinformatycznych, w tym projektach międzynarodowych
  • dostęp do bieżących informacji o najnowszych trendach i przypadkach naruszania bezpieczeństwa w sieci
  • możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT
  • udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu bezpieczeństwa IT
  • forma zatrudnienia preferowana przez kandydata (UoP, B2B, UZL)

Zainteresowanych udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu na [email protected]