Asystent/ka biura

Opis stanowiska:
  • wsparcie w organizacji pracy biura
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów
  • zarządzanie dokumentami (skanowanie, archiwizacja, wysyłka)
  • organizowanie i rozliczanie podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • organizacja i koordynacja spotkań oraz obsługa gości
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz wspieranego zespołu
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (tworzenie zestawień i raportów w MS Excel)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie zespołu i otwartą kulturę organizacyjną
  • pakiet benefitów pracowniczych (Luxmed, PZU, karta Multisport)
  • możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT
  • rodzaj umowy: 3 m-ce na czas określony, następnie na czas nieokreślony umowa o pracę
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert (CV) na adres e-mail: [email protected]