Tester oprogramowania

Opis stanowiska
  • Przeglądanie wymagań dotyczących oprogramowania i przygotowywanie scenariuszy testowych.
  • Wykonywanie testów na użyteczność oprogramowania.
  • Analizowanie wyników testów na wpływ bazy danych, błędy lub błędy i użyteczność.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wszystkich aspektów związanych z przeprowadzonymi testami oprogramowania i raportowaniem do zespołu projektowego.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnej pozycji
  • Znajomość narzędzi wspomagających automatyczne testowanie aplikacji internetowych, mobilnych i komputerowych
  • Doświadczenie w tworzeniu środowisk testowych i zarządzaniu nimi
  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji scenariuszy testowych
  • Znajomość teorii testowania oprogramowania
  • Podstawowe umiejętności programowania
  • Zrozumienie pojęć procesów ciągłej integracji/ciągłego wdrażania
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie zapewniającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Dodatkowymi atutami mogą być:
  • Doświadczenie w AGILE/SCRUM
  • Znajomość JIRA/Confluence
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do Twoich potrzeb
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + premia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów (LuxMed, PZU, Multisport)
  • uczestnictwo (kierowanie) w projektach
  • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na [email protected]