Administrator systemów IT

Opis stanowiska:

  • Pełnienie stałej opieki technicznej nad infrastrukturą IT firmy
  • Administrowanie serwerami infrastrukturą teleinformatyczną
  • Administrowanie domeną i pocztą elektroniczną
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych (serwery, stacje robocze)
  • Dbanie o ciągłość pracy sprzętu teleinformatycznego
  • Dbanie o ochronę danych na serwerach i bezpieczeństwo informacji
  • Wspieranie użytkowników w zakresie IT

Wymagania:

Wiedza w zakresie:

  • Sieci LAN i WAN – ISO/OSI, routing IP, switching, zoning, IPSec, OpenVPN
  • Administracja Linux – Postfix, Apache, SMB, Bash, Nagios, Docker, Bind9
  • Administracja Microsoft 365 – Entra, Security, Exchange, SharePoin, Teams
  • Administracja Windows Server – AD, DNS, DHCP, WSUS, Entra Connect
  • Administracja Windows – GPO, wsparcie użytkowników
  • Podstawowa znajoość ITIL

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o unikalnym profilu cyberbezpieczeńśtwa
  • możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • forma zatrudnienia preferowana przez kandydata (UoP, B2B, UZL)

Zainteresowanych udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu na [email protected]